ico

Ruf uns an: +371 27050995

ico

Schreib uns: [email protected]

Chat on WhatsApp

diamond
diamond
image

Lauksaimniecības tehnikas transportēšana no Klaravik izsolēm

Transportējam lauksaimniecības un celtniecības tehniku tieši no Klaravik izsolēm. Ja esi iegādājies traktortehniku vai jebkādu smago tehnikas vienību – ar mūsu speciālistu palīdzību to varēsi nogādāt līdz Latvijai. Transportēšanu nodrošinām, izmantojot dažāda veida platformas un treilerus, kas dod iespēju nogādāt visdažādākā lieluma kravas.

Iegādājies sev nepieciešamo tehniku Klaravik izsolē, aizpildi pasūtījuma formu un mēs to paņemsim divu dienu laikā no izsoles brīža.

Saņem izmaksu piedāvājumu 45 min laikā!

 

  LADEADRESSE:

  LIEFERADRESSE:

  BESCHREIBUNG DER LADUNG:

  *Unser Logistikteam wird sich innerhalb von 45 Minuten mit Ihnen in Verbindung setzen und werktags von 08:30 bis 17:00 Uhr ein Angebot erstellen.



  Izmantojam atbilstošas platformas un treilerus

  Plānojam maršrutu, lai samazinātu izmaksas

  Paņemsim no Klaravik izsoles uzreiz pēc iegādes

  Orchid White
  Orchid White
  2022-08-29
  Professional service and vehicles
  Janis Rozentals
  Janis Rozentals
  2022-08-04
  Bike delivered from DE to LV. No hassle at all! Five stars!
  Ilmins
  Ilmins
  2022-07-23
  Ok
  Rolands Auziņš
  Rolands Auziņš
  2022-06-22
  Super serviss motocikla piegādē no Vācijas. Komunikācija super, ļoti ātri atveda un par ļoti labi cenu! Iesaku, noteikti izmantošu vēl šos transporta pakalpojumus
  Vasilijs Voroncovs
  Vasilijs Voroncovs
  2022-06-06
  Fast and precision, Very nice job! Italy to Latvia Delivery
  Ingus Puķītis
  Ingus Puķītis
  2022-04-29
  Ļoti laba attieksme pret klientu. Ātri un profesionāli atveda mocīti no Vācijas + Latvijā veica numuru salīdzināšanu. Iesaku.
  Artūrs Ancāns
  Artūrs Ancāns
  2022-03-25
  Great place to store your bike for the winter. Professional and had helpful tips for me as a newbie rider which I appreciate! No complaints about the service.
  Imants Dexys
  Imants Dexys
  2022-03-21
  Laba moču ziemas uzglabāšana! 🦾
  Armands Vilmanis
  Armands Vilmanis
  2021-12-17
  Àtri, korekti, par adekvàtu cenu.
  Nils juskovs
  Nils juskovs
  2021-10-28
  Izmantojam Diamond Transport pakalpojumus,lai pārvestu savas personiskās mantas no Norvēģijas/Stavangeras un Latviju,respektīvi pārvāktos. Izmantojot google meklētāju atradām vairākas firmas,bet Diamond Transport bija visatsaucīgākie un profesionālākie. Ļoti uzrunāja arī,ka firma sadarbojas ar muitas brokeriem,kas apņēmās un atrisināja arī visus ar muitu saistītos dokumentus.Pašu spēkiem tas ,principā,nav izdarāms sarežģītās birokrātijas dēļ. Ieteikums bija iegūt repartrianta statusu,lai pārvācoties nebūtu jāmaksā nodokļi pašiem par savām personiskajām mantām.Firma principā atrisināja šo jautājmu pilnībā. Ieteicams serviss par adekvātām izmaksām! Nils J.

  Visa veida lauksaimniecības tehnikas transportēšana no Klaravik

  01
  image
  Lauksaimniecības agregātu transportēšana
  Transportējam lauksaimniecības tehniku, piekabes un dažādus agregātus. Uzticami un droši lielgabarīta kravu pārvadājumi, izmantojot specializētas platformas. Mūsu loģistikas speciālisti palīdzēs Jums organizēt transportēšanu no izsolēm un pārdevējiem visā Eiropā.
  02
  image
  Traktortehnikas pārvadājumi
  Jaunas un lietotas traktortehnikas transportēšana no pārdevējiem un izsolēm Eiropā. Uzticot transportēšanu Diamond Connected®, Jums būs pieejams savs loģistikas speciālists, kurš palīdzēs organizēt kravu drošu transportēšanu, ka arī vajadzības gadījumā sagatavos nepieciešamās atļaujas un dokumentāciju.
  03
  image
  Būvniecības tehnikas un ekskavatoru pārvadājumi
  Būvniecības tehnikas, buldozeru un ekskavatoru transportēšanai izvēlamies atbilstoša izmēra un garuma platformas. Mūsu zinošie loģistikas speciālisti palīdzēs atrast risinājumu jebkuram pirkumam no Klaravik. Organizējam transportēšanu visdažādākā izmēra un gabarīta kravām. Mūsu serviss iekļauj pavadošā transporta organizēšanu un nepieciešamo atļauju saskaņošanu.
  04
  image
  Kravas automašīnu transportēšana
  Ja nepieciešams transportēt kravas automašīnas vai vilcējus - regulārie transportēšanas maršruti nodrošinās konkurētspējīgas izmaksas un maksimāli īsus piegādes termiņus. Diamond Connected® loģistikas speciālisti palīdzēs atrast risinājumu ikvienā situācijā.

  Diamond Connected® uzdevums ir parūpēties, lai mūsu klienti var fokusēties uz sava biznesa attīstību. Mūsu profesionāļu komanda palīdzēs plānot lielgabarīta kravu transportēšanas maršrutu, nokārtos speciālās atļaujas un organizēs lielgabarīta kravas pavadošo transportu. Jūs droši variet uzticēt pilnu loģistikas ciklu mūsu profesionāļiem.

  Ar Saņem atbildi 45 minūšu laikā

  Ko par mums stāsta klienti?

  image

  Kravu pārvadājumu nozarē strādājam kopš 2010.gada.  Nepārtraukti attīstoties un ieviešot inovācijas, ir izdevies izveidot kvalitātes standartu, kuru novērtē mūsu sadarbības partneri un pastāvīgie klienti. Mūsu kontā veikti jau tūkstošiem veiksmīgu pārvadājumu.

  Nepieciešams nosūtīt kravu tūlīt? Uzdod jautājumu mūsu profesionāļiem, kas sniegs atbalstu un piedāvās risinājumu jebkurā situācijā. Sazinies ar mūsu loģistikas speciālistiem un saņemt izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā!

  Noformēt pasūtījumu

  Ko tu vari iegūt?

  image
  01

  Uzticams Klaravik izsoļu pārvadātājs

  Mūsu profesionālie loģistikas speciālisti cieši strādās ar klientu un sapratīs visas vajadzības, kas var rasties, transportējot tehniku. Palīdzēsim noorganizēt visa veida lauksaimniecības un smagās tehnikas transportēšanu no jebkuras Klaravik izsoles valsts. Nepieciešamības gadījumā noformējam speciālās atļaujas un piesaistam pavadošo transportu.

  image
  02

  Vairāki simti piegādātu tehnikas vienību no Klaravik

  Diamond Connected ir vairāk ka 10 gadu pieredze lauksaimniecības, kombainu, harvesteru un būvniecīkas tehnikas pārvadāšanā no Klaravik visā Eiropā. Piegādi galamērķī nodrošināsim norunātajā vietā un laikā. Papildus sirdsmieram, iesakām izvēlēties kravas pilnas vērtības apdrošināšanas pakalpojumu.

  image
  03

  Piesaki kravu no Klaravik ar pāris klikšķiem

  Uzzini cenu savai lielgabarīta kravai 45 minūšu laikā. Taupi savu laiku un saņem izmaksas ātrāk. Aizpildi pieprasījuma formu, norādi transportēšanas maršrutu un mūsu loģistikas speciālisti sagatavos izmaksu piedāvājumu.

  Kāpēc izvēlēties Diamond Connected®?

  01
  Reāls ietaupījums uz maršrutu optimizācijas izmaksām
  02
  Piegāde norunātajos termiņos
  03
  Individuāli pielāgoti pārvadājumi steidzamām un vērtīgām kravām
  04
  150+ atsauksmes no apmierinātiem klientiem
  05
  Augsts starptautisko kravu pārvadājumu drošības līmenis
  06
  Kravu pilnas vērtības apdrošināšana
  07
  Individuāla pieeja ar personīgo loģistikas speciālistu
  08
  Drošības un garantijas pamati jau pašā sadarbības sākumā
  09
  Daudzveidīgas transportēšanas iespējas - no mazām līdz lielgabarīta kravām
  10
  Transporta GPS kravas izsekošanai
  11
  Muitas formalitāšu kārtošana, transporta dokumentu sagatavošana
  12
  Ietaupīti finanšu resursi uz kravu pārvadājumiem
  13
  Izpildīts ikmēneša plāns pārdošanā un eksportā

  Biežāk uzdotie jautājumi par lielgabarīta kravu transportēšanu

  Lielgabarīta kravu pārvadājumi tiek nodrošināti uz visām Eiropas Savienības valstīm. Nodrošinām lielgabarīta kravu transportēšanu visā Latvijas teritorijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā.

  Transporta izmaksas ir atkarīgas no iekraušanas un piegādes vietas, izvēlētā kravas platformas veida un kravas specifikas. Mūsu loģistikas speciālisti piedāvās Jums visatbilstošāko risinājumu. Sazinieties ar mums un saņemiet izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā.

  Piegādes termiņi atkarīgi no izvēlētā maršruta, attālumam starp iekraušanas un galamērķa valsti. Eiropas Savienības teritorijā parasti tas aizņem 3-8 darba dienas. Latvijas teritorijā kravas piegādājam tajā pašā vai nākamajā darba dienā. Pārvadājumi starp Baltijas valstīm parasti aizņem 1-3 darba dienas.  Par kravu piegādes termiņiem droši jautājiet mūsu loģistikas speciālistiem.

  Mūsu loģistikas speciālisti darīs visu iespējamo, lai Jūsu krava tiktu ieplānota transportēšanai jau tuvākajās dienās. Lielākā daļā gadījumu transportēšanu ir iespējams veikt nākamajā darba dienā no kravas pieteikšanas brīža un sadarbības līguma parakstīšanas.

  Pēc izmaksu apstiprināšanas, mūsu loģistikas speciālists sagatavos kravas transportēšanas līgumu un nosūtīs Jums e-pastā apstiprināšanai. Pēc abpusējas līguma parakstīšanas uzsāksim kravas transportēšanas organizācijas procesu.