ico

Zvani mums: +371 27050995

ico

Raksti mums: [email protected]

Chat on WhatsApp

diamond
diamond
image

Lauksaimniecības tehnikas transportēšana no Klaravik izsolēm

Transportējam lauksaimniecības un celtniecības tehniku tieši no Klaravik izsolēm. Ja esi iegādājies traktortehniku vai jebkādu smago tehnikas vienību – ar mūsu speciālistu palīdzību to varēsi nogādāt līdz Latvijai. Transportēšanu nodrošinām, izmantojot dažāda veida platformas un treilerus, kas dod iespēju nogādāt visdažādākā lieluma kravas.

Iegādājies sev nepieciešamo tehniku Klaravik izsolē, aizpildi pasūtījuma formu un mēs to paņemsim divu dienu laikā no izsoles brīža.

Saņem izmaksu piedāvājumu 45 min laikā!

 

Izmantojam atbilstošas platformas un treilerus

Plānojam maršrutu, lai samazinātu izmaksas

Paņemsim no Klaravik izsoles uzreiz pēc iegādes

Orchid White
Orchid White
2022-08-29
Professional service and vehicles
Janis Rozentals
Janis Rozentals
2022-08-04
Bike delivered from DE to LV. No hassle at all! Five stars!
Ilmins
Ilmins
2022-07-23
Ok
Rolands Auziņš
Rolands Auziņš
2022-06-22
Super serviss motocikla piegādē no Vācijas. Komunikācija super, ļoti ātri atveda un par ļoti labi cenu! Iesaku, noteikti izmantošu vēl šos transporta pakalpojumus
Vasilijs Voroncovs
Vasilijs Voroncovs
2022-06-06
Fast and precision, Very nice job! Italy to Latvia Delivery
Ingus Puķītis
Ingus Puķītis
2022-04-29
Ļoti laba attieksme pret klientu. Ātri un profesionāli atveda mocīti no Vācijas + Latvijā veica numuru salīdzināšanu. Iesaku.
Artūrs Ancāns
Artūrs Ancāns
2022-03-25
Great place to store your bike for the winter. Professional and had helpful tips for me as a newbie rider which I appreciate! No complaints about the service.
Imants Dexys
Imants Dexys
2022-03-21
Laba moču ziemas uzglabāšana! 🦾
Armands Vilmanis
Armands Vilmanis
2021-12-17
Àtri, korekti, par adekvàtu cenu.
Nils juskovs
Nils juskovs
2021-10-28
Izmantojam Diamond Transport pakalpojumus,lai pārvestu savas personiskās mantas no Norvēģijas/Stavangeras un Latviju,respektīvi pārvāktos. Izmantojot google meklētāju atradām vairākas firmas,bet Diamond Transport bija visatsaucīgākie un profesionālākie. Ļoti uzrunāja arī,ka firma sadarbojas ar muitas brokeriem,kas apņēmās un atrisināja arī visus ar muitu saistītos dokumentus.Pašu spēkiem tas ,principā,nav izdarāms sarežģītās birokrātijas dēļ. Ieteikums bija iegūt repartrianta statusu,lai pārvācoties nebūtu jāmaksā nodokļi pašiem par savām personiskajām mantām.Firma principā atrisināja šo jautājmu pilnībā. Ieteicams serviss par adekvātām izmaksām! Nils J.

Visa veida lauksaimniecības tehnikas transportēšana no Klaravik

01
image
Lauksaimniecības agregātu transportēšana
Transportējam lauksaimniecības tehniku, piekabes un dažādus agregātus. Uzticami un droši lielgabarīta kravu pārvadājumi, izmantojot specializētas platformas. Mūsu loģistikas speciālisti palīdzēs Jums organizēt transportēšanu no izsolēm un pārdevējiem visā Eiropā.
02
image
Traktortehnikas pārvadājumi
Jaunas un lietotas traktortehnikas transportēšana no pārdevējiem un izsolēm Eiropā. Uzticot transportēšanu Diamond Connected®, Jums būs pieejams savs loģistikas speciālists, kurš palīdzēs organizēt kravu drošu transportēšanu, ka arī vajadzības gadījumā sagatavos nepieciešamās atļaujas un dokumentāciju.
03
image
Būvniecības tehnikas un ekskavatoru pārvadājumi
Būvniecības tehnikas, buldozeru un ekskavatoru transportēšanai izvēlamies atbilstoša izmēra un garuma platformas. Mūsu zinošie loģistikas speciālisti palīdzēs atrast risinājumu jebkuram pirkumam no Klaravik. Organizējam transportēšanu visdažādākā izmēra un gabarīta kravām. Mūsu serviss iekļauj pavadošā transporta organizēšanu un nepieciešamo atļauju saskaņošanu.
04
image
Kravas automašīnu transportēšana
Ja nepieciešams transportēt kravas automašīnas vai vilcējus - regulārie transportēšanas maršruti nodrošinās konkurētspējīgas izmaksas un maksimāli īsus piegādes termiņus. Diamond Connected® loģistikas speciālisti palīdzēs atrast risinājumu ikvienā situācijā.

Diamond Connected® uzdevums ir parūpēties, lai mūsu klienti var fokusēties uz sava biznesa attīstību. Mūsu profesionāļu komanda palīdzēs plānot lielgabarīta kravu transportēšanas maršrutu, nokārtos speciālās atļaujas un organizēs lielgabarīta kravas pavadošo transportu. Jūs droši variet uzticēt pilnu loģistikas ciklu mūsu profesionāļiem.

Ar Saņem atbildi 45 minūšu laikā

Ko par mums stāsta klienti?

image

Kravu pārvadājumu nozarē strādājam kopš 2010.gada.  Nepārtraukti attīstoties un ieviešot inovācijas, ir izdevies izveidot kvalitātes standartu, kuru novērtē mūsu sadarbības partneri un pastāvīgie klienti. Mūsu kontā veikti jau tūkstošiem veiksmīgu pārvadājumu.

Nepieciešams nosūtīt kravu tūlīt? Uzdod jautājumu mūsu profesionāļiem, kas sniegs atbalstu un piedāvās risinājumu jebkurā situācijā. Sazinies ar mūsu loģistikas speciālistiem un saņemt izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā!

Noformēt pasūtījumu

Ko tu vari iegūt?

image
01

Uzticams Klaravik izsoļu pārvadātājs

Mūsu profesionālie loģistikas speciālisti cieši strādās ar klientu un sapratīs visas vajadzības, kas var rasties, transportējot tehniku. Palīdzēsim noorganizēt visa veida lauksaimniecības un smagās tehnikas transportēšanu no jebkuras Klaravik izsoles valsts. Nepieciešamības gadījumā noformējam speciālās atļaujas un piesaistam pavadošo transportu.

image
02

Vairāki simti piegādātu tehnikas vienību no Klaravik

Diamond Connected ir vairāk ka 10 gadu pieredze lauksaimniecības, kombainu, harvesteru un būvniecīkas tehnikas pārvadāšanā no Klaravik visā Eiropā. Piegādi galamērķī nodrošināsim norunātajā vietā un laikā. Papildus sirdsmieram, iesakām izvēlēties kravas pilnas vērtības apdrošināšanas pakalpojumu.

image
03

Piesaki kravu no Klaravik ar pāris klikšķiem

Uzzini cenu savai lielgabarīta kravai 45 minūšu laikā. Taupi savu laiku un saņem izmaksas ātrāk. Aizpildi pieprasījuma formu, norādi transportēšanas maršrutu un mūsu loģistikas speciālisti sagatavos izmaksu piedāvājumu.

Kāpēc izvēlēties Diamond Connected®?

01
Reāls ietaupījums uz maršrutu optimizācijas izmaksām
02
Piegāde norunātajos termiņos
03
Individuāli pielāgoti pārvadājumi steidzamām un vērtīgām kravām
04
150+ atsauksmes no apmierinātiem klientiem
05
Augsts starptautisko kravu pārvadājumu drošības līmenis
06
Kravu pilnas vērtības apdrošināšana
07
Individuāla pieeja ar personīgo loģistikas speciālistu
08
Drošības un garantijas pamati jau pašā sadarbības sākumā
09
Daudzveidīgas transportēšanas iespējas - no mazām līdz lielgabarīta kravām
10
Transporta GPS kravas izsekošanai
11
Muitas formalitāšu kārtošana, transporta dokumentu sagatavošana
12
Ietaupīti finanšu resursi uz kravu pārvadājumiem
13
Izpildīts ikmēneša plāns pārdošanā un eksportā

Biežāk uzdotie jautājumi par lielgabarīta kravu transportēšanu

Lielgabarīta kravu pārvadājumi tiek nodrošināti uz visām Eiropas Savienības valstīm. Nodrošinām lielgabarīta kravu transportēšanu visā Latvijas teritorijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā.

Transporta izmaksas ir atkarīgas no iekraušanas un piegādes vietas, izvēlētā kravas platformas veida un kravas specifikas. Mūsu loģistikas speciālisti piedāvās Jums visatbilstošāko risinājumu. Sazinieties ar mums un saņemiet izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā.

Piegādes termiņi atkarīgi no izvēlētā maršruta, attālumam starp iekraušanas un galamērķa valsti. Eiropas Savienības teritorijā parasti tas aizņem 3-8 darba dienas. Latvijas teritorijā kravas piegādājam tajā pašā vai nākamajā darba dienā. Pārvadājumi starp Baltijas valstīm parasti aizņem 1-3 darba dienas.  Par kravu piegādes termiņiem droši jautājiet mūsu loģistikas speciālistiem.

Mūsu loģistikas speciālisti darīs visu iespējamo, lai Jūsu krava tiktu ieplānota transportēšanai jau tuvākajās dienās. Lielākā daļā gadījumu transportēšanu ir iespējams veikt nākamajā darba dienā no kravas pieteikšanas brīža un sadarbības līguma parakstīšanas.

Pēc izmaksu apstiprināšanas, mūsu loģistikas speciālists sagatavos kravas transportēšanas līgumu un nosūtīs Jums e-pastā apstiprināšanai. Pēc abpusējas līguma parakstīšanas uzsāksim kravas transportēšanas organizācijas procesu.