ico

Zvani mums: +371 27050995

ico

Raksti mums: [email protected]

Chat on WhatsApp

diamond
diamond
image

Ekspress kravu pārvadājumi

Inovatīvi risinājumi specializēto un ekspress kravu piegādēm palīdz mums sniegt atbalstu jebkurā situācijā. Īpaši tad, ja ātrums un iekļaušanās termiņos ir prioritāte.

Steidzami jānogādā krava?

Saņem izmaksas 45 min laikā!

Ātrākais sauszemes transporta risinājums

Optimizēti maršruti izmaksu samazināšanai

Savs loģistikas speciālists kravu menedžamentam

Orchid White
Orchid White
2022-08-29
Professional service and vehicles
Janis Rozentals
Janis Rozentals
2022-08-04
Bike delivered from DE to LV. No hassle at all! Five stars!
Ilmins
Ilmins
2022-07-23
Ok
Rolands Auziņš
Rolands Auziņš
2022-06-22
Super serviss motocikla piegādē no Vācijas. Komunikācija super, ļoti ātri atveda un par ļoti labi cenu! Iesaku, noteikti izmantošu vēl šos transporta pakalpojumus
Vasilijs Voroncovs
Vasilijs Voroncovs
2022-06-06
Fast and precision, Very nice job! Italy to Latvia Delivery
Ingus Puķītis
Ingus Puķītis
2022-04-29
Ļoti laba attieksme pret klientu. Ātri un profesionāli atveda mocīti no Vācijas + Latvijā veica numuru salīdzināšanu. Iesaku.
Artūrs Ancāns
Artūrs Ancāns
2022-03-25
Great place to store your bike for the winter. Professional and had helpful tips for me as a newbie rider which I appreciate! No complaints about the service.
Imants Dexys
Imants Dexys
2022-03-21
Laba moču ziemas uzglabāšana! 🦾
Armands Vilmanis
Armands Vilmanis
2021-12-17
Àtri, korekti, par adekvàtu cenu.
Nils juskovs
Nils juskovs
2021-10-28
Izmantojam Diamond Transport pakalpojumus,lai pārvestu savas personiskās mantas no Norvēģijas/Stavangeras un Latviju,respektīvi pārvāktos. Izmantojot google meklētāju atradām vairākas firmas,bet Diamond Transport bija visatsaucīgākie un profesionālākie. Ļoti uzrunāja arī,ka firma sadarbojas ar muitas brokeriem,kas apņēmās un atrisināja arī visus ar muitu saistītos dokumentus.Pašu spēkiem tas ,principā,nav izdarāms sarežģītās birokrātijas dēļ. Ieteikums bija iegūt repartrianta statusu,lai pārvācoties nebūtu jāmaksā nodokļi pašiem par savām personiskajām mantām.Firma principā atrisināja šo jautājmu pilnībā. Ieteicams serviss par adekvātām izmaksām! Nils J.

Steidzamo un ekspress kravu transportēšana

01
image
Ekspress tiešā piegāde bez pārkraušanas
Tiešās piegādes pakalpojums klientiem sniedz visdrošāko transportēšanas veidu – bez pārkraušanas. Turklāt, kravas ir iespējams papildus apdrošināt un nodrošināt ar reālā laika GPS izsekošanu. Ar Diamond Connected® Jūs iegūstat loģistikas Svēto Trīsvienību: pakalpojuma premium kvalitāti, ekspress izpildes laiku un klientam draudzīgas izmaksas.
02
image
Uzņēmuma autoparks
Diamond Connected® tiešās piegādes pakalpojumu nodrošina uzņēmuma īpašumā esošie transportlīdzekļi. Lai klientiem garantētu drošību, caurskatāmu pakalpojuma kvalitāti un izpildes termiņus – loģistikā paļaujamies uz savu profesionāļu komandu un autoparku. Turklāt, uzņēmuma pamatprincips ir atbildības uzņemšanās. Mūsu klientiem ir pārliecība – situācijas tiek atrisinātas, ja loģistikas saistības uzņemas Diamond Connected®.
03
image
Dažāda svara un apjoma sūtījumi
Tieši tāpat kā vecākiem visi bērni ir mīļi, tieši tāpat arī Diamond Connected® vienlīdz rūpīgi gādā par sūtījumiem neatkarīgi no to izmēra, svara un piegādes adreses. Diamond Connected® pakalpojums nodrošina loģistiku lieliem, maziem, gariem, īsiem, augstiem zemiem un citādi domājošiem – jo mums visi sūtījumi ir mīļi.
04
image
Nestandarta risinājumi
Diamond Connected® ir vairāk kā pakalpojums. Klienti praksē pārliecinājušies par kompānijas jaudu un prasmēm ne tikai gluda ceļa, bet arī bezceļa segumos. Mūsu klientiem esam partneris ar vismaz divām izejām no jebkura loģistikas strupceļa. Sākot no kompleksām aizjūras saliktajām kravām, līdz pat lokālām ārpus darba laika nacionālām piegādēm – ar Diamond Connected® Jūs sasniedzat savus mērķus.

Diamond Connected® misija ir nodrošināt, lai visas kravas nokļūtu galamērķī plānotajā laikā. Īpaši svarīgi tas ir brīžos, kad ātrums ir prioritāte. Mūsu loģistikas speciālisti palīdzēs organizēt kravas piegādi norunātajā vietā un laikā.

Ar Saņem atbildi 45 minūšu laikā

Ko par mums stāsta klienti?

image

Kravu pārvadājumu nozarē strādājam kopš 2010.gada. Nepārtraukti attīstoties un ieviešot inovācijas, ir izdevies izveidot kvalitātes standartu, kuru novērtē mūsu sadarbības partneri un pastāvīgie klienti. Mūsu kontā veikti jau tūkstošiem veiksmīgu pārvadājumu.

Nepieciešams nosūtīt kravu tūlīt? Uzdod jautājumu mūsu profesionāļiem, kas sniegs atbalstu un piedāvās risinājumu jebkurā situācijā. Sazinies ar mūsu loģistikas speciālistiem un saņemt izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā!

Noformēt pasūtījumu
image image image
image image image
image image image
image image image
image

Ko tu vari iegūt?

image
01

Pārbaudīti un droši kravu pārvadājumi

Uztveram jūsu kravas drošību ļoti nopietni. Mūsu pieredzējušie loģistikas speciālisti nodrošinās steidzamo kravu piegādi galamērķī norunātajā termiņā. Papildus sirdsmieram, iesakām izvēlēties kravas pilknās vērtības apdrošināšu.

image
02

Steidzamo kravu piegāde visā Eiropā

Steidzamo kravu transportēšanu nodrošinām uz ikvienu Eiropas valsti. Jautājiet mūsu profesionālajiem loģistikas speciālistiem par tuvāko iespējamo datumu steidzamās kravas transportēšanai.

image
03

Piesaki kravu ar pāris klikšķiem

Aizpildi pasūtījuma formu, norādi kravas galamērķi, izmērus un visu nepieciešamo informāciju – un saņem atbildi ar izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā. Taupi savu laiku un sasniedz mērķus ātrāk. 

Kāpēc izvēlēties Diamond Connected®?

01
Kravas piegāde norunātajā termiņā
02
150+ atsauksmes no apmierinātiem klientiem mūsu sociālo tīklu platformās
03
Augsts kravu pārvadājumu drošības līmenis
04
Individuāla pieeja ar personīgo loģistikas speciālistu
05
Kravu apdrošināšana
06
Drošības un garantijas pamati jau pašā sadarbības sākumā
07
Transporta GPS kravas izsekošanai
08
Muitas formalitāšu kārtošana, transporta dokumentu sagatavošana

Biežāk uzdotie jautājumi par steidzamo kravu transportēšanu

Steidzamo kravu pārvadājumus nodrošinām uz visām Eiropas Savienības valstīm, kā arī Apvienoto Karalisti, Norvēģiju un Šveici.

Transporta izmaksas ir atkarīgas no iekraušanas un piegādes vietas, izvēlētā transporta veida un piegādes ātruma. Saņem piedāvājumu steidzamās kravas transportēšanai 45 minūšu laikā.

Ātrākā, iespējamā kravas piegāde – tajā pašā vai nākamajā darba dienā atkarībā no galamērķa. Piegādes termiņi citos gadījumos aprēķinās atbilstoši attālumam starp iekraušanas un galamērķa valsti. Par kravu piegādes termiņiem droši jautājiet mūsu loģistikas speciālistiem.

Lielākajā daļā gadījumu, ja pasūtījums ir veikts līdz pulksten 12:00, tad kravu ir iespējams paņemt tajā pašā dienā.

Kravu var pieteikt mūsu online sistēmā, rakstot uz e-pastu [email protected], vai zvanot pa telefonu +371 67973747.
Ja esat mūsu pastāvīgais klients, tad droši jautājiet savam loģistikas speciālistam un viņš saorganizēs kravas transportēšanu Jūsu vietā.