ico

Zvani mums: +371 27050995

ico

Raksti mums: [email protected]

Chat on WhatsApp

diamond
diamond
image

Ekspress kravu pārvadājumi

Inovatīvi risinājumi specializēto un ekspress kravu piegādēm palīdz mums sniegt atbalstu jebkurā situācijā. Īpaši tad, ja ātrums un iekļaušanās termiņos ir prioritāte.

Steidzami jānogādā krava?

Saņem izmaksas 45 min laikā!

  IEKRAUŠANAS ADRESE:

  PIEGĀDES ADRESE:

  KRAVAS APRAKSTS:

  *Mūsu loģistikas komanda ar Jums sazināsies 45 minūšu laikā un sagatavos piedāvājumu darba dienās no 08:30-17:00.  Ātrākais sauszemes transporta risinājums

  Optimizēti maršruti izmaksu samazināšanai

  Savs loģistikas speciālists kravu menedžamentam

  Steidzamo un ekspress kravu transportēšana

  01
  image
  Ekspress tiešā piegāde bez pārkraušanas
  Tiešās piegādes pakalpojums klientiem sniedz visdrošāko transportēšanas veidu – bez pārkraušanas. Turklāt, kravas ir iespējams papildus apdrošināt un nodrošināt ar reālā laika GPS izsekošanu. Ar Diamond Connected® Jūs iegūstat loģistikas Svēto Trīsvienību: pakalpojuma premium kvalitāti, ekspress izpildes laiku un klientam draudzīgas izmaksas.
  02
  image
  Uzņēmuma autoparks
  Diamond Connected® tiešās piegādes pakalpojumu nodrošina uzņēmuma īpašumā esošie transportlīdzekļi. Lai klientiem garantētu drošību, caurskatāmu pakalpojuma kvalitāti un izpildes termiņus – loģistikā paļaujamies uz savu profesionāļu komandu un autoparku. Turklāt, uzņēmuma pamatprincips ir atbildības uzņemšanās. Mūsu klientiem ir pārliecība – situācijas tiek atrisinātas, ja loģistikas saistības uzņemas Diamond Connected®.
  03
  image
  Dažāda svara un apjoma sūtījumi
  Tieši tāpat kā vecākiem visi bērni ir mīļi, tieši tāpat arī Diamond Connected® vienlīdz rūpīgi gādā par sūtījumiem neatkarīgi no to izmēra, svara un piegādes adreses. Diamond Connected® pakalpojums nodrošina loģistiku lieliem, maziem, gariem, īsiem, augstiem zemiem un citādi domājošiem – jo mums visi sūtījumi ir mīļi.
  04
  image
  Nestandarta risinājumi
  Diamond Connected® ir vairāk kā pakalpojums. Klienti praksē pārliecinājušies par kompānijas jaudu un prasmēm ne tikai gluda ceļa, bet arī bezceļa segumos. Mūsu klientiem esam partneris ar vismaz divām izejām no jebkura loģistikas strupceļa. Sākot no kompleksām aizjūras saliktajām kravām, līdz pat lokālām ārpus darba laika nacionālām piegādēm – ar Diamond Connected® Jūs sasniedzat savus mērķus.

  Diamond Connected® misija ir nodrošināt, lai visas kravas nokļūtu galamērķī plānotajā laikā. Īpaši svarīgi tas ir brīžos, kad ātrums ir prioritāte. Mūsu loģistikas speciālisti palīdzēs organizēt kravas piegādi norunātajā vietā un laikā.

  Ar Saņem atbildi 45 minūšu laikā

  Ko par mums stāsta klienti?

  image

  Kravu pārvadājumu nozarē strādājam kopš 2010.gada. Nepārtraukti attīstoties un ieviešot inovācijas, ir izdevies izveidot kvalitātes standartu, kuru novērtē mūsu sadarbības partneri un pastāvīgie klienti. Mūsu kontā veikti jau tūkstošiem veiksmīgu pārvadājumu.

  Nepieciešams nosūtīt kravu tūlīt? Uzdod jautājumu mūsu profesionāļiem, kas sniegs atbalstu un piedāvās risinājumu jebkurā situācijā. Sazinies ar mūsu loģistikas speciālistiem un saņemt izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā!

  Noformēt pasūtījumu
  image image image
  image image image
  image image image
  image image image
  image

  Ko tu vari iegūt?

  image
  01

  Pārbaudīti un droši kravu pārvadājumi

  Uztveram jūsu kravas drošību ļoti nopietni. Mūsu pieredzējušie loģistikas speciālisti nodrošinās steidzamo kravu piegādi galamērķī norunātajā termiņā. Papildus sirdsmieram, iesakām izvēlēties kravas pilknās vērtības apdrošināšu.

  image
  02

  Steidzamo kravu piegāde visā Eiropā

  Steidzamo kravu transportēšanu nodrošinām uz ikvienu Eiropas valsti. Jautājiet mūsu profesionālajiem loģistikas speciālistiem par tuvāko iespējamo datumu steidzamās kravas transportēšanai.

  image
  03

  Piesaki kravu ar pāris klikšķiem

  Aizpildi pasūtījuma formu, norādi kravas galamērķi, izmērus un visu nepieciešamo informāciju – un saņem atbildi ar izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā. Taupi savu laiku un sasniedz mērķus ātrāk. 

  Kāpēc izvēlēties Diamond Connected®?

  01
  Kravas piegāde norunātajā termiņā
  02
  150+ atsauksmes no apmierinātiem klientiem mūsu sociālo tīklu platformās
  03
  Augsts kravu pārvadājumu drošības līmenis
  04
  Individuāla pieeja ar personīgo loģistikas speciālistu
  05
  Kravu apdrošināšana
  06
  Drošības un garantijas pamati jau pašā sadarbības sākumā
  07
  Transporta GPS kravas izsekošanai
  08
  Muitas formalitāšu kārtošana, transporta dokumentu sagatavošana

  Biežāk uzdotie jautājumi par steidzamo kravu transportēšanu

  Steidzamo kravu pārvadājumus nodrošinām uz visām Eiropas Savienības valstīm, kā arī Apvienoto Karalisti, Norvēģiju un Šveici.

  Transporta izmaksas ir atkarīgas no iekraušanas un piegādes vietas, izvēlētā transporta veida un piegādes ātruma. Saņem piedāvājumu steidzamās kravas transportēšanai 45 minūšu laikā.

  Ātrākā, iespējamā kravas piegāde – tajā pašā vai nākamajā darba dienā atkarībā no galamērķa. Piegādes termiņi citos gadījumos aprēķinās atbilstoši attālumam starp iekraušanas un galamērķa valsti. Par kravu piegādes termiņiem droši jautājiet mūsu loģistikas speciālistiem.

  Lielākajā daļā gadījumu, ja pasūtījums ir veikts līdz pulksten 12:00, tad kravu ir iespējams paņemt tajā pašā dienā.

  Kravu var pieteikt mūsu online sistēmā, rakstot uz e-pastu [email protected], vai zvanot pa telefonu +371 67973747.
  Ja esat mūsu pastāvīgais klients, tad droši jautājiet savam loģistikas speciālistam un viņš saorganizēs kravas transportēšanu Jūsu vietā.