ico

Zvani mums: +371 27050995

ico

Raksti mums: [email protected]

Chat on WhatsApp

diamond
diamond
image

Motociklu ziemas uzglabāšana

Vasaras sezonai noslēdzoties, katrs motobraucējs jau laicīgi meklē drošas mājas savam uzticamajam motociklam līdz jaunās sezonas sākumam.

Piedāvājam motociklu uzglabāšanu ziemas sezonā, kā arī transporta pakalpojumus līdz noliktavai, apkopes servisam vai Jūsu dzīvesvietai.  Apsildāma noliktava, 24/7 apsardze, video novērošana.

Uzzini izmaksas uzglabāšanai 45 minūšu laikā!

Droša motociklu transportēšana līdz noliktavai

Izdevīgi uzglabāšanas nosacījumi

Individuāls izmaksu piedāvājums

Orchid White
Orchid White
2022-08-29
Professional service and vehicles
Janis Rozentals
Janis Rozentals
2022-08-04
Bike delivered from DE to LV. No hassle at all! Five stars!
Ilmins
Ilmins
2022-07-23
Ok
Rolands Auziņš
Rolands Auziņš
2022-06-22
Super serviss motocikla piegādē no Vācijas. Komunikācija super, ļoti ātri atveda un par ļoti labi cenu! Iesaku, noteikti izmantošu vēl šos transporta pakalpojumus
Vasilijs Voroncovs
Vasilijs Voroncovs
2022-06-06
Fast and precision, Very nice job! Italy to Latvia Delivery
Ingus Puķītis
Ingus Puķītis
2022-04-29
Ļoti laba attieksme pret klientu. Ātri un profesionāli atveda mocīti no Vācijas + Latvijā veica numuru salīdzināšanu. Iesaku.
Artūrs Ancāns
Artūrs Ancāns
2022-03-25
Great place to store your bike for the winter. Professional and had helpful tips for me as a newbie rider which I appreciate! No complaints about the service.
Imants Dexys
Imants Dexys
2022-03-21
Laba moču ziemas uzglabāšana! 🦾
Armands Vilmanis
Armands Vilmanis
2021-12-17
Àtri, korekti, par adekvàtu cenu.
Nils juskovs
Nils juskovs
2021-10-28
Izmantojam Diamond Transport pakalpojumus,lai pārvestu savas personiskās mantas no Norvēģijas/Stavangeras un Latviju,respektīvi pārvāktos. Izmantojot google meklētāju atradām vairākas firmas,bet Diamond Transport bija visatsaucīgākie un profesionālākie. Ļoti uzrunāja arī,ka firma sadarbojas ar muitas brokeriem,kas apņēmās un atrisināja arī visus ar muitu saistītos dokumentus.Pašu spēkiem tas ,principā,nav izdarāms sarežģītās birokrātijas dēļ. Ieteikums bija iegūt repartrianta statusu,lai pārvācoties nebūtu jāmaksā nodokļi pašiem par savām personiskajām mantām.Firma principā atrisināja šo jautājmu pilnībā. Ieteicams serviss par adekvātām izmaksām! Nils J.

Mūsu noliktava būs vispiemērotākās mājas Jūsu motociklam ziemas sezonā. Diamond Connected® nodrošinātais augstais drošības standarts ļaus Jums naktīs gulēt mierīgi un sapņot par pavasara sauli, lai jau pirmajās saulainajās dienās satiktos ar savu motociklu un dotos kārtējā piedzīvojumā.

Ar Saņem atbildi 45 minūšu laikā

Kas mēs esam?

image

Kravu pārvadājumu un loģistikas nozarē strādājam kopš 2010.gada. Mūsu kontā veikti jau tūkstošiem veiksmīgu pārvadājumu, tai skaitā simtiem transportētu motociklu visā Eiropā. Nepārtraukti attīstoties un ieviešot inovācijas, ir izdevies izveidot kvalitātes standartu, kuru novērtē mūsu sadarbības partneri un pastāvīgie klienti.

Mūsu profesionāļi sniegs atbalstu un piedāvās risinājumu jebkurā situācijā, kā arī konsultēs saistībā ar Jūsu motocikla ziemas sezonas uzglabāšanas niansēm.

Kādus pakalpojumus mēs piedāvājam?

image
01

Motociklu transportēšana Latvijā

Jums nav jāuztraucas par to, kā nogādāsiet savu motociklu līdz uzglabāšanas vietai. Uztici pilnas rūpes par motociklu mums! Nodrošināsim Jūsu motocikla transportēšanu no dīlera salona, apkopes servisa vai dzīvesvietas līdz mūsu noliktavai. Mūsu specializētie mikroautobusi ir aprīkoti ar rampām, lai droši transportētu kā motociklus, tā kvadriciklus un motorollerus. Stiprināšanai un pārvadāšanai paredzētais aprīkojums vienmēr ir pieejams transporta līdzeklī, lai nodrošinātu transportēšanu jebkurā brīdī.

image
02

Mājas Tavam motociklam ziemā

Nodrošinām motociklu ziemas sezonas uzglabāšanu drošā, apsildāmā noliktavā. Diennakts apsardze un videonovērošana ir papildus drošības garants, ko piedāvājam visiem noliktavas pakalpojumiem. Uzglabāšanas laikā piedāvājam iespēju Jūsu motociklu transportēt uz jebkuru Jūsu izvēlētu servisu vai apkopes vietu, lai veiktu motocikla sagatavošanu jaunajai sezonai pavasarī. Sadarbojamies ar lielākajiem motociklu dīleru saloniem, kā arī servisa apkopes vietām Rīgā un Rīgas rajonā.

image
03

Motociklu piegāde no Eiropas

Esam transportēšanas profesionāļi, kas pēdējo 10 gadu laikā ir piegādājuši neskaitāmus motociklus, kvadriciklus, skūterus un mopēdus. Mums ir svarīgi, lai motocikls tiktu piegādāts galamērķī bez bojājumiem. Mūsu speciāli apmācītie kurjeri parūpēsies par Jūsu motociklu no iekraušanas brīža līdz pat piegādei galamērķī. Motociklu transportēšana, nostiprināšana un iepakošana tiek nodrošināta atbilstoši Diamond Connected® drošas transportēšanas standartam. Mēs garantējam, ka motocikls nonāks galamērķī tādā stāvoklī, kādā tas tika paņemts no pārdevēja iekraušanas brīdī.

 

Kāpēc izvēlēties Diamond Connected®?

01
10+ gadu pieredze motociklu transportēšanā
02
Aprīkoti mikroautobusi motociklu stiprināšanai un iekraušanai transportā
03
Profesionāli kurjeri, kas paši ir kaislīgi motociklu fani
04
150+ pozitīvas atsauksmes sociālajos tīklos no mūsu klientiem
05
Apsildāma noliktava, ērta atrašanās vieta
06
Diennakts apsardze un video novērošana
07
Pieredzējis un apmācīts noliktavas personāls
08
Motocikla nogādāšana servisa apkopes vietā
09
Piekļuve motociklam uzglabāšanas laikā
10
Draudzīgas izmaksas motocikla uzglabāšanai

Biežāk uzdotie jautājumi par motociklu ziemas uzglabāšanu

Noliktava aprīkota ar diennakts apsardzes un video novērošanas iekārtām. Motociklus uzglabājam apsildāmā noliktavā, kas atrodas slēgtā, iežogotā teritorijā.

Motociklu transporta izmaksas atkarīgas no iekraušanas adreses un izbraukumā pavadītā laika. Rīgas pilsētas teritorijā transporta izmaksas – no 35eur+PVN.

Jā, protams. Zvaniet iepriekš, lai saskaņotu ierašanās laiku un mūsu noliktavas personāls Jūs sagaidīs.

Uzglabāšanas izmaksas atkarīgas no motocikla markas/modeļa (motocikla lieluma) un izvēlētā noliktavas pakalpojumu izmantošanas perioda. Uzglabāt iespējams arī motorollerus, kvadriciklus un citu moto tehniku. Ja nepieciešams uzglabāt arī papildus aprīkojumu (bagāžas koferi, motocikla detaļas, ķivere, kostīms utml.), tad šīs lietas arī varam droši uzglabāt mūsu noliktavā. Aizpildiet uzglabāšanas pieprasījumu un mēs nosūtīsim Jums individuālu izmaksu piedāvājumu.

Atlaides piemērojam, ja apmaksu par glabāšanu veiciet ar priekšapmaksu par visu uzglabāšanas periodu (1 rēķins).

Jā, protams. Lai plānotu transporta darba grafiku vismaz 2-3 darba dienas pirms plānotās transportēšanas jāieplāno Jūsu motocikla transportēšanu uz izvēlēto servisu vai dīlera salonu.

Sazinieties ar mums, norādot motocikla marku/modeli un vēlamo uzglabāšanas termiņu. Mūsu noliktavas speciālisti sagatavos izmaksu piedāvājumu Jūsu motocikla un papildus aprīkojuma ziemas uzglabāšanai.

Pēc transporta pasūtījuma saņemšanas un iekraušanas datuma ieplānošanas piegāde parasti tiek veikta 3-5 darba dienu laikā.
Droši rakstiet e-pastu uz [email protected] ar motocikla marku/modeli, iekraušanas adresi un iekraušanas datumu. Mēs savukārt atbildēsim ar transportēšanas izmaksām, un aptuveno piegādes laiku.

Sadarbībā ar mūsu partneriem, varam nodrošināt Jūsu motocikla apkopi un veikt nepieciešamos remontus.
Piedāvājam nogādāšanu līdz servisam, kā arī atvešanu atpakaļ uz noliktavu.