ico

Zvani mums: +371 27050995

ico

Raksti mums: [email protected]

Chat on WhatsApp

Kādēļ DC?

diamond
diamond

Diamond Connected® komanda apzinās, ka ceļš uz izcilību klienta apaklpošanas nozarē ir izaicinājums. Uzņēmums un tā komanda turpina nepārtraukti pilnveidoties un attīstīties, lai attaisnotu Jūsu izrādīto uzticību mūsu kopīgā ceļā uz Jūsu sapņu īstenošanu. Uzņēmums Jums garantē dimantcietu apņemšanos smagi strādāt, lai dimants kopīgiem spēkiem kļūtu par briljantu. Esam pārliecināti, ka ar Jūsu palīdzību mums izdosies kļūt par īstenu dārgakmeni starp akmeņiem.

01
Garantēts ietaupījums
96% klientu uzņēmuma tirgus izpētes un pētniecības aptaujā norādīja, ka par Diamond Connected® pakalpojumiem maksā mazāk – jo maksā vienreiz.
Garantēts ietaupījums
02
Klientu apmierinātība
93,4% klientu uzņēmuma tirgus izpētes un pētniecības aptaujā norādīja, ka ir apmierināti ar klientu apkalpošanas kvalitāti un 92% to ieteiktu arī citiem
Klientu apmierinātība
03
Regulāri transporta grafiki
Transporta kursēšanas grafiks vairākas reizes nedēļā nodrošina iespēju nodrošināt kravu iekraušanu un piegādi īsākos termiņos.
Regulāri transporta grafiki
04
Mūsdienīgs autoparks
Drošības un ergonomijas novitātēm aprīkots jaunākās paaudzes autoparks Jūsu sapņu drošai un uzticamai nogādāšanai galamērķī.
Mūsdienīgs autoparks
05
Fiksēta pakalpojumu summa
Skaidra, prognozējama un nemainīga cena uzņēmuma standartpakalpojumiem. Nekādu neparedzētu izmaksu, skaidra apmaksas politika.
Fiksēta pakalpojumu summa
06
Bezmaksas kravu noformēšana
Transporta līguma un pavaddokumentu sagatavošana - bez slēptām papildu izmaksām.
Bezmaksas kravu noformēšana