ico

Zvani mums: +371 27050995

ico

Raksti mums: [email protected]

Chat on WhatsApp

diamond
diamond
image

Pārvākšanās serviss un sūtījumi privātpersonām

Mazs sūtījums vai pārvākšanās? Mēs varam Jums palīdzēt!
Nodrošinām dažāda veida sūtījumu piegādi privātpersonām un uzņēmumiem Latvijā, Baltijā un Eiropā.

Jānogādā personīgā bagāža, daļa iedzīves vai jāorganizē pilna servisa pārvākšanās process? Risinājumu atradīsim ikvienā situācijā. Vienkāršs un ērts pārvākšanās process ar Diamond Connected®! Rūpīgi, izdevīgi un ātri.

Pārcelšanās pakalpojumi no durvīm līdz durvīm. Privātpersonām – mainot dzīvesvietu, uzņēmējiem – pārceļoties uz jaunām biroja telpām. Sapakosim, iekrausim un aizvedīsim.

Mazs sūtījums vai pārcelšanās?
Jautā izmaksas mūsu loģistikas speciālistiem!

 

Uzzini izmaksas 45 min laikā!

Atbilstošs transports un krāvēju pakalpojumi Latvijā un Eiropā

Izdevīgi nosacījumi un optimizētas izmaksas

Piegāde no durvīm līdz durvīm

Orchid White
Orchid White
2022-08-29
Professional service and vehicles
Janis Rozentals
Janis Rozentals
2022-08-04
Bike delivered from DE to LV. No hassle at all! Five stars!
Ilmins
Ilmins
2022-07-23
Ok
Rolands Auziņš
Rolands Auziņš
2022-06-22
Super serviss motocikla piegādē no Vācijas. Komunikācija super, ļoti ātri atveda un par ļoti labi cenu! Iesaku, noteikti izmantošu vēl šos transporta pakalpojumus
Vasilijs Voroncovs
Vasilijs Voroncovs
2022-06-06
Fast and precision, Very nice job! Italy to Latvia Delivery
Ingus Puķītis
Ingus Puķītis
2022-04-29
Ļoti laba attieksme pret klientu. Ātri un profesionāli atveda mocīti no Vācijas + Latvijā veica numuru salīdzināšanu. Iesaku.
Artūrs Ancāns
Artūrs Ancāns
2022-03-25
Great place to store your bike for the winter. Professional and had helpful tips for me as a newbie rider which I appreciate! No complaints about the service.
Imants Dexys
Imants Dexys
2022-03-21
Laba moču ziemas uzglabāšana! 🦾
Armands Vilmanis
Armands Vilmanis
2021-12-17
Àtri, korekti, par adekvàtu cenu.
Nils juskovs
Nils juskovs
2021-10-28
Izmantojam Diamond Transport pakalpojumus,lai pārvestu savas personiskās mantas no Norvēģijas/Stavangeras un Latviju,respektīvi pārvāktos. Izmantojot google meklētāju atradām vairākas firmas,bet Diamond Transport bija visatsaucīgākie un profesionālākie. Ļoti uzrunāja arī,ka firma sadarbojas ar muitas brokeriem,kas apņēmās un atrisināja arī visus ar muitu saistītos dokumentus.Pašu spēkiem tas ,principā,nav izdarāms sarežģītās birokrātijas dēļ. Ieteikums bija iegūt repartrianta statusu,lai pārvācoties nebūtu jāmaksā nodokļi pašiem par savām personiskajām mantām.Firma principā atrisināja šo jautājmu pilnībā. Ieteicams serviss par adekvātām izmaksām! Nils J.

Pārvākšanās un pārcelšanās privātpersonām un uzņēmumiem

01
image
Sūtījumi privātpersonām
Personīgās bagāžas transportēšana vai vienreizējs sūtījums? Uztici transportēšanu profesionāļiem. Lai atrastu labāko risinājumu, izvērtēsim iespēju nodrošināt transportējamās bagāžas konsolidāciju vai papildu iepakošanu drošai transportēšanai. Izvēloties steidzamo vai standarta piegādes variantu piedāvājam iespēju izvēlēties Jūsu budžetam piemērotāko risinājumu - piegādes ātruma un izmaksu attiecību. Steidzamus sūtījumus piegādājam nākamajā darba dienā sadarbībā ar uzticamākajām avio kompānijām. Standarta piegādes pakalpojumu nodrošinām ar sauszemes transportu.
02
image
Pārvākšanās pakalpojumi
Sākot no dažām bagāžas vienībām līdz pat pilna servisa pārvākšanās procesa organizācijai - tā ir Diamond Connected® ikdiena. Privātpersonām - mainot dzīvesvietu, uzņēmējiem - pārceļoties uz citām biroja telpām. Mūsu kontā ir neskaitāmi veiksmes stāsti no klientiem, kas veiksmīgi ir pārvietojuši savas personīgās mantas vai biroja aprīkojumu uz dažādiem galamērķiem Baltijā un Eiropā. Spānija, Norvēģija, Tenerife (Kanāriju salas), Itālija, Kipra, Vācija, Somija, Malta, Šveice, Grieķija, Nīderlande, Horvātija, Apvienotā Karaliste un daudzas citas valstis ir mūsu veiksmīgo pārcelšanās galamērķu sarakstā.

03
image
Biroja aprīkojuma pārcelšana
Nepieciešams pārcelt biroju uz jaunām telpām? Mēs parūpēsimies par to, lai pārcelšanās noritētu vienkārši un ātri. Iepriekš izplānosim pārvākšanās procesu un laicīgi informēsim, lai komanda var strādāt netraucēti un izpildīt noteikto darbu plānu. Pirms pārvākšanās nogādāsim kastes, iepakošanas materiālus un marķēšanas uzlīmes, lai Jūsu darbinieki var organizēt savas personīgās mantas un biroja inventāru. Organizēsim pārcelšanos uzņēmumam ērtākajā laikā.
04
image
Nestandarta pārvadājumi
Lielas un mazas, trauslas un dārgas - mums ir viss nepieciešamais inventārs, lai profesionāli paveiktu sarežģītākos uzdevumus. Īpaši vērtīgām un trauslām kravām nodrošinām specializēto palešu būvēšanu, papildu iepakošanu un pārvietošanu atbilstoši visaugstākajiem drošības standartiem. Profesionāli krāvēji parūpēsies par drošu kravas iekraušanu, izkraušanu, uznešanu un nonešanu plānotajā laikā un vietā. Nodrošinām izmantotā iepakojuma izvešanu un videi draudzīgu utilizēšanu.
05
image
Uzglabāšanas pakalpojumi
Ir brīži, kad pārvākšanās procesa laikā ir nepieciešama īslaicīga kravas uzglabāšana. Neparedzēta dīkstāve vai neplānota pārkraušana var izraisīt izmaksu sadārdzinājumu. Lai pārvākšanās process noritētu maksimāli ērti, piedāvājam iedzīves vai aprīkojuma uzglabāšanu. Diamond Connected® drošības un uzticamības standarts - apsildāma noliktava, 24/7 apsardze, video novērošana. Mūsu zinošie speciālisti izplānos visoptimālāko kravas izsūtīšanas un ierašanās laiku. Krava ieradīsies galamērķī plānotajā laikā.
06
image
Iepakošanas pakalpojumi
Ja iepakošanu nav iespējams nodrošināt pašu spēkiem - vislabākais risinājums ir lūgt profesionāļu palīdzību. Mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais, lai iepakotu, marķētu un sagatavotu kravu atbilstoši drošas transportēšanas standartiem. Bubuļplēve, kartona kastes, līmlentes, specializētas paletes un aprīkojums - vienmēr pa rokai mūsu uzticamajai komandai.

Diamond Connected® misija – sniegt pārliecību un sirdsmieru situācijās, kad apkārt valda satraukums un steiga. Pārcelšanās vienmēr ir sākums jaunam piedzīvojumam. Mēs apsolām rūpēties par to, lai pārcelšanās būtu vienkārša, pārdomāta un visi darbi tiktu veikti plānotajā laikā. Svarīgi pārcelšanās procesā ir ne tikai sakārtotība, bet arī temps un precizitāte – to visu mēs varam nodrošināt, jo mums ir svarīgi, lai Jums par šo jālauza galva. Mūsu loģistikas speciālisti saplānos pārcelšanos Jūsu vietā!

Ar Uzzini izmaksas 45 minūšu laikā

Ko par mums stāsta klienti?

image

Diamond Connected® pārvadājumu nozarē strādājam kopš 2010.gada. Darbības laikā esam veiksmīgi nogādājuši galamērķos tūkstošiem dažādu sūtījumu un kravu. Nepārtraukti attīstoties un ieviešot inovācijas, ir izdevies izveidot kvalitātes standartu, kuru novērtē mūsu pastāvīgie klienti un sadarbības partneri daloties ar savu pieredzi sociālo tīklu platformās Facebook un Google.

Jānogādā sūtījums? Sazinies ar mūsu speciālistiem un saņem izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā! Sniegsim atbalstu un konsultācijas jebkurā situācijā.

Saņemt izmaksu aprēķinu tagad

Ko Tu vari iegūt izvēloties Diamond Connected®?

image
01

Pārliecība un sirdmiers

Uztveram jūsu kravas drošību ļoti nopietni. Mūsu pieredzējušie loģistikas speciālisti izvēlēsies pašu piemērotāko transportēšanas veidu, kas nodrošinās veiksmīgu kravas piegādi galamērķī. Papildus sirdsmieram, iesakām izvēlēties kravu apdrošināšanas pakalpojumu sadarbībā ar mūsu uzticamajiem brokeriem.

image
02

Piegāde norunātajā termiņā

Savlaicīga plānošana un maršruta sagatavošana nodrošina kravas ierašanos galamērķī norunātajā laikā un vietā. Mēs rēķināmies ar Jūsu laiku, tādēļ pievēršam īpašu uzmanību precīzai un pārdomātai pārvākšanās procesa organizācijai. Tas palīdz nodrošināt vienkāršu un pārskatāmu pārcelšanās laika plānošanu, lai izvairītos no neparedzētām dīkstāvēm un izmaksu sadārdzinājuma.

image
03

Ērta pakalpojuma pieteikšana

Ja izmaksu aprēķins un piedāvātie termiņi Jūs apmierina, tad pārcelšanās organizācijas procesu Jūsu vietā nokārtos mūsu loģistikas speciālisti. Pirms plānoto darbu veikšanas sagatavosim pakalpojuma līgumu, kura saskaņošana un parakstīšana aizņems tikai dažas minūtes.

Kāpēc izvēlēties Diamond Connected®?

01
Piegāde norunātajā termiņā
02
Piegāde no durvīm līdz durvīm
03
12+ gadu pieredze pārvadājumos
04
Specializēts transports īpaši vērtīgām kravām
05
Augsts starptautisko pārvadājumu drošības līmenis
06
Individuāla pieeja ar personīgo konsultantu
07
Daudzveidīgas transportēšanas iespējas un krāvēju pakalpojumi
08
Pielāgots pakalpojumu klāsts un draudzīgas izmaksas
09
Atsevišķos gadījumos pakalpojumu varam nodrošināt arī brīvdienās un svētku dienās

Biežāk uzdotie jautājumi par pārvākšanos

Sūtījumu transportēšanu un pārcelšanos organizējam visām Eiropas valstīm. Mūsu kontā ir neskaitāmi veiksmes stāsti no klientiem, kas veiksmīgi ir pārvietojuši savas personīgās mantas vai biroja aprīkojumu uz dažādiem galamērķiem Latvijā, Baltijā un Eiropā.

Spānija, Norvēģija, Tenerife (Kanāriju salas), Itālija, Kipra, Vācija, Somija, Malta, Šveice, Grieķija, Nīderlande, Horvātija, Apvienotā Karaliste un daudzas citas valstis ir mūsu veiksmīgo pārcelšanās galamērķu sarakstā.

Izmaksas ir atkarīgas no iekraušanas un piegādes adreses, izvēlētā transporta veida un papildu pakalpojumu klāsta. Ja izvēlaties pasūtīt tikai transportu – tad iekraušanu un izkraušanu varēsiet organizēt paši.

Papildus varam nodrošināt iekraušanas un izkraušanas pakalpojumus kā arī mēbeļu izjaukšanas, iepakošanas un montāžas servisu.
Transportēšanai uz valstīm, kas nav Eiropas Savienībā – nodrošinām dokumentu sagatavošanu un muitas deklarāciju formēšanu.

Transportēšanas termiņi tiek aprēķināti atbilstoši attālumam starp iekraušanas un galamērķa valsti. Latvijā piegāde iespējama tajā pašā vai nākamajā darba dienā. Eiropas Savienības teritorijā transportēšana parasti aizņem 3-8 darba dienas.

Vietējās pārcelšanās gadījumā vai nelielas kravas transportēšanu varam veikt tajā pašā darba dienā. Lielāka apjoma pārcelšanās organizēšana prasīs vairāk laika, lai sagatavotos darbu veikšanai un ieplānotu transporta maršrutu uz izvēlēto galamērķi.

Steidzamos gadījumos vienmēr atrodam risinājumu – kā vienu no variantiem piedāvājot kravas paņemšanu un nogādāšanu uz mūsu noliktavu Rīgā vai kādā no partneru noliktavām attiecīgajā Eiropas valstī.

Saņemt izmaksu aprēķinu, kā arī pakalpojum var pieteikt mūsu mājas lapā, rakstot uz e-pastu [email protected], vai zvanot pa telefonu +371 67973747. Ja esat mūsu pastāvīgais klients, tad droši jautājiet savam personīgajam loģistikas speciālistam.