ico

Zvani mums: +371 27050995

ico

Raksti mums: [email protected]

Chat on WhatsApp

diamond
diamond

Profesionāla motociklu transportēšana no Eiropas

  • Lietots motocikls no privātpersonas?
  • Jauns vai mazlietots motocikls no dīlera vai izsoles?

Nodrošinām transportēšanu visos minētajos gadījumos! Transporta grafiks katru nedēļu nodrošina iespēju saņemt motociklu 3-5 darba dienu laikā no iekraušanas brīža.

Noskatīji motociklu? Ir zināma iekraušanas adrese? Saņem izmaksu aprēķinu uzreiz!

Lai atvieglotu reģistrāciju Latvijā – piedāvājam motocikla uzrādīšanu CSDD, kā arī nodrošinām agregāta numuru salīdzināšanu.

Noformēt transportēšanu tagad

Motociklu piegāde no Eiropas jau 12+ gadus

Esam transportēšanas profesionāļi, kas pēdējo 12 gadu laikā ir piegādājuši neskaitāmus motociklus, kvadriciklus, skūterus un mopēdus. Ir svarīgi, lai Tavs motocikls tiktu piegādāts atbilstoši visaugstākajiem transportēšanas standartiem. Izmantot motociklu piegādes servisu ir daudz vienkāršāks variants, nekā tērēt laiku, enerģiju un naudu, mēģinot to atgādāt pašu spēkiem.

Speciāli apmācīti kurjeri spēj novērtēt motocikla vizuālo un tehnisko stāvokli, lai Jūs būtu drošs, ka saņemat to, ko pasūtījāt.
Pie iekraušanas tiek veiktas motocikla vizuālo defektu (ja tādi ir) foto fiksācijas, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem piegādes brīdī.

motociklu piegademotociklu piegadeMotociklu piegadediamond-connected-atsauksmes

Orchid White
Orchid White
2022-08-29
Professional service and vehicles
Janis Rozentals
Janis Rozentals
2022-08-04
Bike delivered from DE to LV. No hassle at all! Five stars!
Ilmins
Ilmins
2022-07-23
Ok
Rolands Auziņš
Rolands Auziņš
2022-06-22
Super serviss motocikla piegādē no Vācijas. Komunikācija super, ļoti ātri atveda un par ļoti labi cenu! Iesaku, noteikti izmantošu vēl šos transporta pakalpojumus
Vasilijs Voroncovs
Vasilijs Voroncovs
2022-06-06
Fast and precision, Very nice job! Italy to Latvia Delivery
Ingus Puķītis
Ingus Puķītis
2022-04-29
Ļoti laba attieksme pret klientu. Ātri un profesionāli atveda mocīti no Vācijas + Latvijā veica numuru salīdzināšanu. Iesaku.
Artūrs Ancāns
Artūrs Ancāns
2022-03-25
Great place to store your bike for the winter. Professional and had helpful tips for me as a newbie rider which I appreciate! No complaints about the service.
Imants Dexys
Imants Dexys
2022-03-21
Laba moču ziemas uzglabāšana! 🦾
Armands Vilmanis
Armands Vilmanis
2021-12-17
Àtri, korekti, par adekvàtu cenu.
Nils juskovs
Nils juskovs
2021-10-28
Izmantojam Diamond Transport pakalpojumus,lai pārvestu savas personiskās mantas no Norvēģijas/Stavangeras un Latviju,respektīvi pārvāktos. Izmantojot google meklētāju atradām vairākas firmas,bet Diamond Transport bija visatsaucīgākie un profesionālākie. Ļoti uzrunāja arī,ka firma sadarbojas ar muitas brokeriem,kas apņēmās un atrisināja arī visus ar muitu saistītos dokumentus.Pašu spēkiem tas ,principā,nav izdarāms sarežģītās birokrātijas dēļ. Ieteikums bija iegūt repartrianta statusu,lai pārvācoties nebūtu jāmaksā nodokļi pašiem par savām personiskajām mantām.Firma principā atrisināja šo jautājmu pilnībā. Ieteicams serviss par adekvātām izmaksām! Nils J.
image

Droša un uzticama transportēšana

Mūsu speciāli apmācītie kurjeri parūpēsies par Jūsu motociklu no iekraušanas brīža līdz pat piegādei galamērķī. Motociklu transportēšana, nostiprināšana un iepakošana tiek nodrošināta atbilstoši Diamond Connected® drošas transportēšanas standartam. Mēs garantējam, ka motocikls nonāks galamērķī tādā stāvoklī, kādā tas tika paņemts no pārdevēja iekraušanas brīdī.

image

Piegāde plānotajā termiņā

Uzticot motocikla transportēšanu Diamond Connected® profesionāļu komandai, Jūs variet paļauties, ka uzticētais tiks izpildīts kvalitatīvi un norunātajā termiņā. Mēs cienām Jūsu laiku, tādēļ iekraušanas un piegādes organizējam iepriekš paziņotā dienā un laikā. Iekraušanas un piegādes laika logs 2-3h intervālā tiks paziņots kā nosūtītājam, tā arī saņēmējam uz pasūtījumā norādīto mobilā telefona numuru 1-2 dienas iepriekš.

image

Uzticamība un garantijas

Brīdī, kad sava motocikla transportēšanu esat uzticējuši profesionāļiem, Jums tikai atliek gaidīt kad tas ieradīsies izvēlētajā galamērķī. Organizātoriskos jautājumus, kas saistīti ar iekraušanas un piegādes laiku plānošanu, droši var uzticēt Diamond Connected® transporta plānošanas daļas speciālistiem.

image

Bez riska, bez raizēm

Ar Diamond Connected® apdrošināšanu Jūsu motocikls ir drošībā. Uzņēmuma autoparka modernizācijā un personāla apmācībās esam ieguldījuši daudz resursus. Uzņēmuma lietussargs garantē sniegtā pakalpojuma drošību neatkarīgi no laikiem un apstākļiem. Īpaši dārgiem, jauniem motocikliem piedāvājam papildus pilnas vērtības apdrošināšanu.

Kāpēc transportēt motociklu ar Diamond Connected®?

Daudz laimīgu klientu

Simtiem dažādu marku un modeļu motocikli veiksmīgi piegādāti laimīgajiem īpašniekiem visā Latvijā. Mēs strādājam tā, lai klienti pie mums atgrieztos atkal un atkal. Lielākā daļa klientu iesaka izmantot mūsu transporta servisu arī saviem draugiem un paziņām.

Specializēts autoparks

Jaunākās paaudzes autoparks, kas pārbūvēts un speciāli aprīkots dažāda veida moto tehnikas transportēšanai. Sākot no standarta ielas motocikliem, motorolleriem, bezceļu rumakiem – līdz lielceļu kruīzeriem un kvadrocikliem.

Regulāras piegādes

Transporta grafiks vairākas reizes nedēļā piedāvā iespēju nodrošināt motociklu iekraušanu un piegādi adresātam daudz īsākos termiņos. Parasti 3-5 darba dienas no iekraušanas brīža.

Fiksētas izmaksas

Nekādu slēptu papildus piemaksu. Skaidri saprotama, prognozējama un nemainīga pakalpojuma summa saskaņā ar noslēgto līgumu atbilstoši Jūsu izvēlētajam pakalpojumu kopumam.

Biežāk uzdotie jautājumi par motociklu transportēšanu

Transporta grafiks vairākas reizes nedēļā nodrošina īsāku tranzīta laiku no pasūtījuma noformēšanas brīža līdz piegādei galamērķī. Tiklīdz Jums ir zināma motocikla marka/modelis un iekraušanas adrese - Jūs droši variet jautāt par iespējām un izmaksām transporta plānošanas daļai.
Izmaksas tiek rēķinātas individuāli pēc motocikla markas, modeļa, atrašanās vietas un transportēšanas nedēļas. Atsevišķos gadījumos papildus aprīkojums (bagāžas koferi, oriģinālās detaļas utml.) var ietekmēt motocikla transportēšanas izmaksas, tādēļ būtu svarīgi pilnu informāciju pirms izmaksu pieprasījuma iesniegšanas.
Starptautiskā transporta pavadzīme motocikla transportēšanai (CMR) tiek noformēta iekraušanas brīdī, kur tiek fiksētas visi nepieciešamie dati atbilstoši normatīvajiem aktiem. No pārdevēja ir nepieciešami motocikla reģistrācijas dokumenti (tehniskā pase). Tie tiks pievienoti pie starptautiskās transporta pavadzīmes.
Pēc transporta pasūtījuma saņemšanas un iekraušanas datuma ieplānošanas piegāde parasti tiek veikta 3-5 darba dienu laikā.
Droši rakstiet e-pastu uz [email protected] ar motocikla marku/modeli, iekraušanas adresi un iekraušanas datumu. Mēs savukārt atbildēsim ar transportēšanas izmaksām, iekraušanas datumu un aptuveno piegādes laiku.
Jā, varam nogādāt Jūsu motociklu uz CSDD numuru salīdzināšanu un tad ar sagatavotu izziņu piegādāt uz norādīto adresi. Tas atvieglos reģistrāciju un nebūs jādomā par to, kā nereģistrētu motociklu nogādāt līdz agregāta numuru salīdzināšanas angāram.
Piedāvājam motociklu ziemas sezonas uzglabāšanas pakalpojumu. Apsildāma noliktava, 24/7 apsardze un video novērošana. Papildus nodrošinām motociklu transportēšanu uz Jūsu izvēlēto servisu vai apkopes vietu Latvijā.