ico

Zvani mums: +371 27050995

ico

Raksti mums: [email protected]

Chat on WhatsApp

diamond
diamond
image

Kravu pārvadājumi uz Angliju un muitas dokumentu formēšana

Kravu transportēšana uz Angliju – katru nedēļu saskaņā ar jauno BREXIT kārtību. Salikto un pilno kravu pārvadājumi, specializēto piegāžu risinājumi. Nodrošinām muitas formalitāšu kārtošana Latvijā un Anglijā.

Jānogādā krava?
Aizpildi pieprasījuma formu, norādi kravas parametrus jau tagad!

 

Saņem izmaksu piedāvājumu 45 min laikā!

Piegāde norunātajā laikā

Samazinātas izmaksas, saudzējot Jūsu peļņas daļu

Savs loģistikas speciālists Jūsu kravu plūsmas plānošanai

Orchid White
Orchid White
2022-08-29
Professional service and vehicles
Janis Rozentals
Janis Rozentals
2022-08-04
Bike delivered from DE to LV. No hassle at all! Five stars!
Ilmins
Ilmins
2022-07-23
Ok
Rolands Auziņš
Rolands Auziņš
2022-06-22
Super serviss motocikla piegādē no Vācijas. Komunikācija super, ļoti ātri atveda un par ļoti labi cenu! Iesaku, noteikti izmantošu vēl šos transporta pakalpojumus
Vasilijs Voroncovs
Vasilijs Voroncovs
2022-06-06
Fast and precision, Very nice job! Italy to Latvia Delivery
Ingus Puķītis
Ingus Puķītis
2022-04-29
Ļoti laba attieksme pret klientu. Ātri un profesionāli atveda mocīti no Vācijas + Latvijā veica numuru salīdzināšanu. Iesaku.
Artūrs Ancāns
Artūrs Ancāns
2022-03-25
Great place to store your bike for the winter. Professional and had helpful tips for me as a newbie rider which I appreciate! No complaints about the service.
Imants Dexys
Imants Dexys
2022-03-21
Laba moču ziemas uzglabāšana! 🦾
Armands Vilmanis
Armands Vilmanis
2021-12-17
Àtri, korekti, par adekvàtu cenu.
Nils juskovs
Nils juskovs
2021-10-28
Izmantojam Diamond Transport pakalpojumus,lai pārvestu savas personiskās mantas no Norvēģijas/Stavangeras un Latviju,respektīvi pārvāktos. Izmantojot google meklētāju atradām vairākas firmas,bet Diamond Transport bija visatsaucīgākie un profesionālākie. Ļoti uzrunāja arī,ka firma sadarbojas ar muitas brokeriem,kas apņēmās un atrisināja arī visus ar muitu saistītos dokumentus.Pašu spēkiem tas ,principā,nav izdarāms sarežģītās birokrātijas dēļ. Ieteikums bija iegūt repartrianta statusu,lai pārvācoties nebūtu jāmaksā nodokļi pašiem par savām personiskajām mantām.Firma principā atrisināja šo jautājmu pilnībā. Ieteicams serviss par adekvātām izmaksām! Nils J.

Kravu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumi

01
image
Sauszemes kravu pārvadājumi
Nodrošinām eksporta un importa kravu pārvadājumus uz Angliju. Uzticami un droši kravu pārvadājumi, izmantojot sauszemes autotransportu. Transportējam visa veida saliktās un pilnās kravas, steidzamās ekspress kravas, kā arī nodrošinām specializēto kravu piegādi ar mikroautobusiem īpaši trausliem un vērtīgiem sūtījumiem. Mūsu loģistikas speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties atbilstošāko transporta veidu Jūsu kravas veiksmīgai piegādei galamērķī.
02
image
Specializēto kravu pārvadājumi
Jums interesē nestandarta risinājumi? Specializētu un vērtīgu & trauslu kravu piegādei izmantojam īpaši aprīkotus un pārbūvētus kravas furgonus. Regulāri transportējam izstāžu kravas, diplomātiskās kravas, gleznas, interjera priekšmetus, antikvārus un īpaši trauslus priekšmetus. Droši sazinieties ar mums un mēs jums piedāvāsim vislabāko un izdevīgāko transporta risinājumu.
03
image
Avio kravu pārvadājumi uz Angliju
Galvenais ieguvums, izvēloties piegādes ar gaisa transportu, ir ātrākais piegāžu risinājums kravu pārvadājumu nozarē, kas piemērots īpaši steidzamiem un vērtīgiem sūtījumiem. Pakalpojumu piedāvājam privātpersonām un uzņēmumiem, sadarbībā ar mūsu uzticamajiem partneriem.

Maza paciņa vai lielāka krava – piedāvāsim risinājumu ikvienā situācijā! Nogādāsim Jūsu sūtījumu vai kravu galamērķī maksimāli īsā laikā. Strādājam ar lielākajām avio līnijām un pārvadātājiem.
04
image
Muitas brokeru un noliktavas pakalpojumi
Mūsu muitas brokeri Latvijā un Anglijā palīdzēs sakārtot nepieciešamās muitas formalitātes operatīvai kravu transportēšanai (Eksports, Imports, Tranzīts). Nodrošinām kravu pagaidu uzglabāšanas pakalpojumu muitas noliktavās Londonā vai Rīgā. Operatīvai kravu pārvietošanā Rīgā piedāvājam muitas kravu pārvadājumus (T1 ar plombu). Sniedzam konsultācijas saistībā ar pavaddokumentu sagatavošanu un muitas deklarāciju formēšanu.

Diamond Connected® misija ir dot iespēju mūsu klientiem fokusēties uz sava biznesa attīstību, ietaupot laiku un līdzekļus. Mūsu loģistikas speciālisti un muitas brokeri atvieglos kravu plūsmas organizēšanu un muitas formalitāšu kārtošanu sadarbībā ar 3. pasaules valstīm (Apvienotā Karaliste, Norvēģija, Krievija u.c.). Jūsu ērtībām piedāvājam kravu uzglabāšanu muitas noliktavā līdz preču laišanai brīvā apgrozījumā.

Ar Saņem atbildi 45 minūšu laikā

Ko par mums stāsta klienti?

image

Kravu pārvadājumu nozarē strādājam kopš 2010.gada. Mūsu kontā veikti jau tūkstošiem veiksmīgu pārvadājumu. Nepārtraukti attīstoties un ieviešot inovācijas, ir izdevies izveidot kvalitātes standartu, kuru novērtē mūsu sadarbības partneri un pastāvīgie klienti.

Nepieciešams nosūtīt kravu tūlīt? Sazinies ar mūsu loģistikas speciālistiem un saņemt izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā! Uzdod jautājumu mūsu profesionāļiem, kas sniegs atbalstu un piedāvās risinājumu jebkurā situācijā.

Noformēt pasūtījumu

Ko tu vari iegūt?

image
01

Droši un pārbaudīti kravu pārvadājumi

Uztveram jūsu kravas drošību ļoti nopietni. Mūsu pieredzējušie loģistikas speciālisti katrai kravai izvēlēsies pašu atbilstošāko transportēšanas veidu, kas nodrošinās veiksmīgu kravas piegādi galamērķī. Papildus sirdsmieram, iesakām izvēlēties kravu apdrošināšanas pakalpojumu sadarbībā ar mūsu uzticamajiem brokeriem.

image
02

Regulāras kravu piegādes visā Eiropā

Nodrošinām regulāras kravu piegādes uz jebkuru Eiropas un pasaules valsti katru nedēļu. Izvēlieties sev atbilstošāko pakalpojumu starp Sauszemes, Avio vai Jūras transportēšanas variantiem. Piegādāt ir iespējams ikvienu kravu, lai arī cik tālu varētu likties galamērķis. Piegādi nodrošināsim sarunātajā vietā un laikā.

image
03

Piesaki kravu ar pāris klikšķiem

Taupi savu laiku un sasniedz mērķus ātrāk. Aizpildi pasūtījuma formu, norādi kravas galamērķi, izmērus un visu nepieciešamo informāciju – un saņem atbildi ar izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā.

Kāpēc izvēlēties pārvadājumus uz Angliju ar Diamond Connected®?

01
10+ gadu pieredze Anglijas maršrutā. Mūsu loģistikas speciālisti pārvalda Angliju kā savu kabatu. Ikviens pasta indekss ir zināms un pilsēta pazīstama.
02
Vairāki tūkstoši veiksmīgi piegādātu kravu. Daudzu gadu garumā veiksmīgi esam piegādājuši ļoti daudz kravu. Sūtījumus, kravas, paletes, motociklus, izstāžu aprīkojumu un lielgabarīta tehniku.
03
Draudzīgas transporta izmaksas. Loģistikas tīkla optimizācija un lielais kravu apjoms palīdz saglabāt draudzīgas izmaksas mūsu klientiem.
04
150+ atsauksmes no apmierinātiem klientiem. Esam organizējuši neskaitāmas kravu piegādes un saņēmuši simtiem pozitīvu atsauksmju mūsu sociālo tīklu platformās. Mums ir svarīgi, lai klienti izmanto mūsu servisu atkal.
05
Muitas formalitāšu kārtošana. Uzņemamies pilnu atbildību par Jūsu importa un eksporta muitas dokumentu formēšanu Jūsu kravu ātrai un drošai piegādei galamērķī.
06
Kravu apdrošināšana un individuāla pieeja ar personīgo loģistikas speciālistu

Biežāk uzdotie jautājumi

Transportējam kravas uz visām Eiropas Savienības valstīm, kā arī Apvienoto Karalisti, Norvēģiju, Šveici, Krieviju un citām valstīm visā pasaulē. Nodrošinām vietējos kravu pārvadājumus Latvijā, Baltijas valstīs un Skandināvijā.

Transporta izmaksas ir atkarīgas no iekraušanas un piegādes vietas, izvēlētā transporta veida un piegādes ātruma, kā arī kravas izmēriem un svara. Sazinieties ar mums un saņemiet izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā. Mūsu loģistikas speciālisti piedāvās Jums visatbilstošāko risinājumu.

Ātrākā, iespējamā kravas piegāde – tajā pašā vai nākamajā darba dienā, izvēloties kādu no express piegāžu risinājumiem. Piegāžu termiņi citos gadījumos aprēķinās atbilstoši attālumam starp iekraušanas un galamērķa valsti. Eiropas Savienības teritorijā parasti tas aizņem 3-8 darba dienas. Par kravu piegāžu termiņiem droši jautājiet mūsu loģistikas speciālistiem.

Lielākajā daļā gadījumu, ja pasūtījums ir veikts līdz pulksten 12:00, tad kravu ir iespējams paņemt tajā pašā dienā. Mūsu pieredze rāda – lai samazinātu transportēšanas izmaksas, vēlams kravas plānot savlaicīgi un pietteikt vismaz 1 darba dienu pirms plānotā paņemšanas datuma.

Kravu var pieteikt mūsu online sistēmā, rakstot uz e-pastu [email protected], vai zvanot pa telefonu +371 67973747.
Ja esat mūsu pastāvīgais klients, tad droši jautājiet savam loģistikas speciālistam un viņš saorganizēs kravas transportēšanu Jūsu vietā.