diamond
diamond
image

Avio kravu pārvadājumi

Nepieciešams maksimāli īsākā laikā piegādāt kravu? Izvēlies avio piegādes risinājumu! Nodrošinām ātrus avio kravu pārvadājumus uz jebkuru galamērķi. Mēs zinām, cik svarīgi ir visu izplānot laicīgi.

Mazs sūtījums vai lielāka krava – palīdzēsim ikvienā situācijā. Jebkura biznesa sākumā ir svarīgi ātri un operatīvi nogādāt preču un produktu paraugus. Avio kravu pārvadājumi ir vislabākais risinājums!

Pievienojies klientiem, kas regulāri izmanto mūsu ātro sūtījumu piegādes risinājumu jau šodien!

Saņem izmaksu piedāvājumu 45 min laikā!

 

Saņemt piedāvājumu

Piegāde visīsākajā termiņā

Katra minūte ir dārga, jo laiks ir nauda

Savs loģistikas speciālists operatīvai kravu plānošanai

Orchid White
Orchid White
2022-08-29
Professional service and vehicles
Janis Rozentals
Janis Rozentals
2022-08-04
Bike delivered from DE to LV. No hassle at all! Five stars!
Ilmins
Ilmins
2022-07-23
Ok
Rolands Auziņš
Rolands Auziņš
2022-06-22
Super serviss motocikla piegādē no Vācijas. Komunikācija super, ļoti ātri atveda un par ļoti labi cenu! Iesaku, noteikti izmantošu vēl šos transporta pakalpojumus
Vasilijs Voroncovs
Vasilijs Voroncovs
2022-06-06
Fast and precision, Very nice job! Italy to Latvia Delivery
Ingus Puķītis
Ingus Puķītis
2022-04-29
Ļoti laba attieksme pret klientu. Ātri un profesionāli atveda mocīti no Vācijas + Latvijā veica numuru salīdzināšanu. Iesaku.
Artūrs Ancāns
Artūrs Ancāns
2022-03-25
Great place to store your bike for the winter. Professional and had helpful tips for me as a newbie rider which I appreciate! No complaints about the service.
Imants Dexys
Imants Dexys
2022-03-21
Laba moču ziemas uzglabāšana! 🦾
Armands Vilmanis
Armands Vilmanis
2021-12-17
Àtri, korekti, par adekvàtu cenu.
Nils juskovs
Nils juskovs
2021-10-28
Izmantojam Diamond Transport pakalpojumus,lai pārvestu savas personiskās mantas no Norvēģijas/Stavangeras un Latviju,respektīvi pārvāktos. Izmantojot google meklētāju atradām vairākas firmas,bet Diamond Transport bija visatsaucīgākie un profesionālākie. Ļoti uzrunāja arī,ka firma sadarbojas ar muitas brokeriem,kas apņēmās un atrisināja arī visus ar muitu saistītos dokumentus.Pašu spēkiem tas ,principā,nav izdarāms sarežģītās birokrātijas dēļ. Ieteikums bija iegūt repartrianta statusu,lai pārvācoties nebūtu jāmaksā nodokļi pašiem par savām personiskajām mantām.Firma principā atrisināja šo jautājmu pilnībā. Ieteicams serviss par adekvātām izmaksām! Nils J.

Aviopārvadājumi uzņēmumiem un privātpersonām

01
image
Drošība un ātrums
Starptautiskie kravu pārvadājumi ar gaisa transportu ir viens no drošākajiem veidiem, kā nogādāt kravu. Gan avio satiksme, gan kravu termināļi lidostās tiek nopietni kontrolēti, kas krietni samazina kravu nozaudēšanas vai bojājuma riskus. Turklāt, ir iespēja piegādāt preci tajā ģeogrāfiskajā punktā, kur ar citu transporta veidu tas nav iespējams.
02
image
Optimizē izmaksas avio piegādēm
Saņemiet pieeju pie mūsu plašā sadarbības partneru tīkla, kas ļaus samazināt transporta izmaksas. Sadarbojamies gan ar lielākajām avio līnijām, gan transporta organizētājiem. Lielais kravu apjoms palīdz nodrošināt darudzīgākas cenas mūsu klientiem. Saņem piedāvājumu savas kravas transportēšanai 45 minūšu laikā.
03
image
Ietaupi laiku transporta organizēšanā
Netērējiet stundas, organizējot transportu pašiem. Mūsu loģistikas speciālisti organizēs darbu ar pārvadātājiem, muitām, noliktavām , kā arī palīdzēs sakārtot formalitātes. Atbildīgi plānojam pārvadājumu grafikus tā, lai jūsu krava nonāk norādītajā vietā un laikā.
04
image
Avio kravu sagatavošana transportēšanai
Mūsu zinošie loģistikas speciālisti atradīs risinājumu ikvienā situācijā, vajadzības gadījumā organizējot kravas papildus iepakošanu vai specializēto palešu būvēšanu.
Nodrošinām izbraukumus pie klientiem, kravas sagatavošanu un nogādāšanu lidostā tālākai transportēšanai.

Diamond Connected® misija ir dot iespēju mūsu klientiem fokusēties uz sava biznesa attīstību, ietaupot laiku un līdzekļus. Mūsu loģistikas speciālisti un muitas brokeri atvieglos kravu plūsmas organizēšanu un muitas formalitāšu kārtošanu sadarbībā ar 3. pasaules valstīm (Apvienotā Karaliste, Norvēģija, Krievija, Ķina u.c.). Jūsu ērtībām piedāvājam kravu uzglabāšanu muitas noliktavā līdz preču laišanai brīvā apgrozījumā.

Ar Saņem atbildi 45 minūšu laikā

Ko par mums stāsta klienti?

image

Kravu pārvadājumu nozarē strādājam kopš 2010.gada. Mūsu kontā veikti jau tūkstošiem veiksmīgu pārvadājumu. Nepārtraukti attīstoties un ieviešot inovācijas, ir izdevies izveidot kvalitātes standartu, kuru novērtē mūsu sadarbības partneri un pastāvīgie klienti.

Nepieciešams nosūtīt kravu tūlīt? Sazinies ar mūsu loģistikas speciālistiem un saņemt izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā! Uzdod jautājumu mūsu profesionāļiem, kas sniegs atbalstu un piedāvās risinājumu jebkurā situācijā.

Noformēt pasūtījumu

Ko tu vari iegūt?

image
01

Droši un pārbaudīti kravu pārvadājumi

Uztveram jūsu kravas drošību ļoti nopietni. Mūsu pieredzējušie loģistikas speciālisti katrai kravai izvēlēsies pašu atbilstošāko transportēšanas veidu, kas nodrošinās veiksmīgu kravas piegādi galamērķī. Papildus sirdsmieram, iesakām izvēlēties kravu apdrošināšanas pakalpojumu sadarbībā ar mūsu uzticamajiem brokeriem.

image
02

Regulāras kravu piegādes visā Eiropā

Nodrošinām regulāras kravu piegādes uz jebkuru Eiropas un pasaules valsti katru nedēļu. Izvēlieties sev atbilstošāko pakalpojumu starp Sauszemes, Avio vai Jūras transportēšanas variantiem. Piegādāt ir iespējams ikvienu kravu, lai arī cik tālu varētu likties galamērķis. Piegādi nodrošināsim sarunātajā vietā un laikā.

image
03

Piesaki kravu ar pāris klikšķiem

Taupi savu laiku un sasniedz mērķus ātrāk. Aizpildi pasūtījuma formu, norādi kravas galamērķi, izmērus un visu nepieciešamo informāciju – un saņem atbildi ar izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā.

Kāpēc izvēlēties Diamond Connected?

01
Ātrākā kravu piegāde uz jebkuru pasaules valsti
02
Simtiem apmierinātu klientu
03
Optimizētas transporta izmaksas
04
150+ atsauskmes no apmierinātiem klientiem
05
Organizēsim avio transportu Jūsu vietā
06
Kravu apdrošināšana
07
Individuāla pieeja ar personīgo loģistikas speciālistu
08
Drošības un garantijas pamati jau pašā sadarbības sākumā
09
Muitas formalitāšu kārtošana, transporta dokumentu sagatavošana
10
Ietaupīti finanšu resursi uz kravu pārvadājumiem

Biežāk uzdotie jautājumi

Avio kravas ir iespējams piegādāt uz jebkuru valsti visā pasaulē.

Avio pārvadājumu izmaksas ir atkarīgas no iekraušanas un piegādes vietas un piegādes ātruma, kā arī kravas izmēriem un svara. Sazinieties ar mums un saņemiet izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā. Mūsu loģistikas speciālisti piedāvās Jums vislabāko risinājumu.

Galvenais ieguvums, izvēloties piegādes ar gaisa transportu, ir ātrākais transporta risinājums kravu pārvadājumu nozarē, kas piemērots īpaši steidzamiem un vērtīgiem sūtījumiem. Ātrākā, iespējamā kravas piegāde – nākamajā darba dienā Eiropas Savienības teritorijā. Uz citām pasaules valstīm transportēšana var aizņemt 3-5 darba dienas.

Lielākajā daļā gadījumu, ja pasūtījums ir veikts līdz pulksten 12:00, tad kravu ir iespējams paņemt un izsūtīt tajā pašā dienā. Mūsu pieredze rāda – lai samazinātu transportēšanas izmaksas, vēlams kravas plānot savlaicīgi un pieteikt vismaz 1 darba dienu pirms plānotā paņemšanas datuma.

Kravu var pieteikt mūsu online sistēmā, rakstot uz e-pastu [email protected], vai zvanot pa telefonu +371 67973747.
Ja esat mūsu pastāvīgais klients, tad droši jautājiet savam loģistikas speciālistam un viņš saorganizēs kravas transportēšanu Jūsu vietā.